Noteikumi un nosacījumi

1.     Preču Pārdevējs ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību „ADAKSS”, (reģ. nr. 40103218248), juridiskā adrese  Ceriņu iela 5, Augšlīgatne, Līgatnes pag., Cēsu nov., LV-4108.

2.     Lietojot interneta vietni www.kalbene.lv un izmantojot tajā sniegto informāciju, Pircējs vai tā pilnvarotā persona piekrīt šiem noteikumiem. Ja šiem noteikumiem nepiekrītat, lūdzam neizmantot interneta vietni un tajā ietverto informāciju.

3.     Pārdevējs ir tiesīgs vienpusīgi mainīt interneta vietnes lietošanas noteikumus, saturu, piegādes informāciju un cenas. Izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc to publicēšanas interneta vietnē www.kalbene.lv. Ja turpināsiet lietot interneta vietni www.kalbene.lv pēc šīm izmaiņām, tiks uzskatīts, ka piekrītat jaunajiem noteikumiem.

4.     Pārdevējam ir tiesības vienpusīgi atkāpties no šī līguma, iepriekš par to brīdinot Pircēju un atmaksājot par pasūtījumu samaksāto naudu.

5.     Pasūtot preces interneta vietnē www.kalbene.lv , Pircējs piekrīt, ka SIA “ADAKSS” var izmantot Pircēja personas datus saskaņā ar mūsu privātuma politiku.

6.     Attēliem ir ilustratīva nozīme, auga izskats un parametri var būt mainīgi tā fizioloģisko apstākļu dēļ.

7.     Interneta vietnē pārdotās sēklas ir pašu vāktas un to kvalitāte nav testēta oficiālā laboratorijā. Pērkot sēklas, pircējs piekrīt šim apstāklim. Ja Pircējs nevēlas pirkt sēklas, kas nav laboratoriski testētas, lūdzam to nedarīt.

Preču piegāde un apmaksa

1.     Preces ir iespējams pasūtīt interneta vietnē www.kalbene.lv. Apmaksu iespējams veikt:

 • tiešsaistē caur Swedbank maksājumu platformu ar bankas katri vai internetbanku (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor);
 • ar bankas pārskaitījumu pēc tam, kad Pircējam uz e-pastu ir nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Rēķins tiks nosūtīt pircējam 24h laikā no pasūtījuma brīža, lūdzam to apmaksāt 3 darba dienu laikā, vai arī pasūtījums tiks atcelts.

2.     Gadījumā, ja kādu preču pozīciju nebūs iespējams piegādāt Pārdevējs sazināsies ar Pircēju un vienosies par preču aizstāšanu vai naudas atmaksu.

3.     Preces tiek piegādātas ar pakomātu un kurjeru starpniecību. Piegādes laiks pakomātiem 2-3 darba dienas no pasūtījuma izsūtīšanas brīža. Piegādes laiks ar kurjeru 1-2 darba dienas no pasūtījuma izsūtīšanas dienas.

 • Piegāde ar Omniva pakomātu 2,99€
 • Piegāde ar DPD pakomātu 2,99€
 • Piegāde ar kurjeru 10€

4.     Pasūtījumu komplektēšana var aizņemt līdz 5 darba dienām.

5.     Ņemot vērā konkrētu preču sezonalitāti, tās ir iespējams piegādāt tikai zemāk norādītajos termiņos:

Pasūtījumu piegāde Pasūtīšana
Rudens sīpolpuķes No 15. septembra – 15. novembrim No 1. jūnija
Pavasara sīpolpuķes No 15. aprīļa – 30.maijam No 1. februāra
Dzīvi augi un stādi No 15. maija – 30. septembrim No 1. decembra
Kailsakņu stādi No 15. februāra - 15. aprīlim No 1. februāra

6.   Pārdevējs apņemas preci izsūtīt teicamā stāvoklī, bez bojājumiem.

7.     Prece var ciest sala vai pārmērīga karstuma dēļ, tāpēc Pārdevējs ir tiesīgs pārcelt vai       pagarināt piegādes laiku preces kvalitātes saglabāšanas dēļ stādiem, gumiem un sīpolpuķēm,  ja laikapstākļi nav atbilstoši šo preču izsūtīšanai.

8.     Pircējam ir pienākums preces izņemt no pakomāta nekavējoties, Pārdevējs nav atbildīgs  par radušajiem bojājumiem preču laicīgas neizņemšanas dēl.

9.  Pārdevējs nav atbildīgs par zaudējumiem, kas radušiem piegādātāju radītu apstākļu dēl. Pirms pasūtījuma veikšanas Pircējs apzinās riskus, kas ir saistīti ar preču piegādi caur pakomātu – pakas pazušana, piegādes laika paildzināšanās, precei nepiemērota temperatūra, nesaudzīga izturēšanās pret sūtījumu.

Atteikuma tiesības

1.     Fiziskai personai, kas iegādājas preces mērķim, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk saukts Pircējs, ir tiesības 14 dienu laikā pēc preču piegādes atteikties no šī līguma, neminot atteikuma iemeslu.

2.     Lai atteiktos no preces, Pircējs pirms atteikuma tiesību termiņa beigām nosūta Pārdevējam aizpildītu atteikuma veidlapu vai brīvas brīvas formas paziņojumu, kas satur Pircēja vārdu, uzvārdu, e-pastu, telefona numuru un pasūtījuma numuru. Paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīt uz e-pastu [email protected] vai aizpildot mājaslapas kontaktu sadaļā pieejamo ziņojumu.

Preču atgriešana un naudas atmaksa

1.     Pēc pasūtījuma veikšanas, izmaiņas vai pasūtījuma atcelšana ir iespējama rakstot uz e-pastu [email protected] un minot vārdu, uzvārdu, pasūtījuma numuru un vēlamās izmaiņas.

2.     Pēc atteikuma tiesību izmantošanas Pircējs nosūta preci atpakaļ pārdevējam vai viņa pilnvarotai personai ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis pārdevējam paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu.

3.     Pircējs sedz visus piegādes izdevumus, kas radušies preču atgriešanas laikā.

4.     Pircējs ir atbildīgs par preču kvalitātes saglabāšanu līdz tās tiek atgrieztas Pārdevējam.

5.     Dzīvu augu, stādu, vai to daļu atgriešana caur pakomātu nav iespējama, ņemot vērā  preces ātro kvalitātes zušanu. Pircējs apņemas dzīvus augus, stādus un to daļas atgriezt personīgi līdz pārdevēja adresei. Ar augu daļām tiek saprasti spraudeņi, saknes un zari.

6.     Pārdevējs ir tiesīgs preci atpakaļ nepieņemt un naudu neatgriezt, ja tā ir neglābjami zaudējusi kvalitāti atrodoties pie Pircēja.

7.     Pārdevējs 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža atmaksā Pircējam pasūtījuma summu, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja Pircējs. 

8.     Ja pasūtījums tiek atgriezts Pārdevējam nepareizas piegādes adreses vai tālruņa numura dēļ, Pārdevējs atgriež Pircējam pasūtījuma summu 30 dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs saņem atpakaļ sūtījumu.

Privātuma politika

1.     Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ADAKSS”, reģ. nr. 40103218248,  juridiskā adrese Ceriņu iela 5, Līgatne, LV-4108, tālrunis: +371 28663150; e-pasts: [email protected], mājaslapa: www.kalbene.lv.

2.     Privātuma politikas mērķis ir sniegt SIA “ADAKSS” klientiem informāciju par to, kā tiek apstrādāti personas dati, to apjomu, aizsardzību un Jūsu tiesībām rīkoties ar saviem datiem.

3.     Mēs iegūstam tikai tādus personas datus, kādus Jūs mums esat brīvprātīgi sniedzis lietojot tīmekļa vietni, ar e-pasta starpniecību vai pats paziņojis SIA “ADAKSS” pārstāvim.

4.     Lietojot interneta vietni www.kalbene.lv, Jūs piekrītat, ka SIA “ADAKSS” var izmantot  Jūsu personas datus, šādiem nolūkiem:

      4.1.Produktu un pakalpoju sniegšanai:

 • distances līguma saistību izpildei,
 • pasūtījuma apstrādei,
 • rēķina sagatavošanai,
 • preču piegādei,
 • saziņai ar klientu caur e-pastu vai tālruni,
 • klientu atbalsta sniegšanai,
 • parādu piedziņai.

       4.2. Mājas lapas darbības un uzlabošanai, tai skaitā, iegūt informāciju par:

 • tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
 • tīmekļa vietnes apmeklējumu biežumu,
 • IP adresi,
 • apmeklētāju demogrāfiju,

     4.3. Biznesa un mārketinga pilnveidei:

 • Iegūt informāciju un statistiku no tīmekļa analītikas un marķētās reklāmas rīkiem,
 • produktu reklamēšanai,
 • tirgus analīzes veikšanai,
 • produktu uzlabošanai un attīstībai,
 • reklāmas stratēģijas uzlabošanai,
 • Informatīvo ziņojumu, jaunumu un īpašo piedāvājumu nosūtīšanai, ja esat piekrituši tos saņemt.

     4.4. Normatīvo aktu prasību izpildei.

5.     Lai mēs spētu pilnvērtīgi izpildīt pasūtījumu, Jums varam lūgt sniegt sekojošu informāciju: Vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, telefona numuru, personas kodu, piegādes un rēķina izrakstīšanas adresi.

6.     Veicot pasūtījumu tiešsaistē Jūs tiksiet pārvirzīts uz mūsu maksājumu apstrādes platformu, ko nodrošina AS SWEDBANK, kur Jums būs jāsniedz savi personas dati un kredītkartes informācija. Maksājumu platforma ir Mastercard Identity Check un Visa Secure programmu dalībnieks. Mēs neiegūstam un neglabājam Jūsu kredītkartes vai debetkartes informāciju. Jūsu personas datus maksājumu platforma apstrādās pēc viņu pašu privātuma politikas, ar kuru variet iepazīties šeit: https://www.swedbank.lv/static/pdf/private/home/important/gdpr/Principles_of_processing_Personal_data_28022022_LV_LAT.pdf

7.     Mēs varam nodot Jūsu datus mūsu sadarbības partneriem jeb trešajām personām, ja tas ir nepieciešams pasūtījuma izpildei, piemēram, piegādei ar Omniva pakomātu.

8.     Jūsu personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik tas ir nepieciešams nolūkam, kam tie ir saņemti.

9.     Jūsu sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus

10.  Mūsu interneta vietne www.kalbene.lv izmanto sīkdatnes.

11.  Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājas lapu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

12.  Lietojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

13.  Mēs varam izmantot Google Analytics, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm. Ja jūs nevēlaties, lai jūsu pārlūks izmanto Analytics, jūs varat instalēt Google Analytics pārlūka pievienojumprogrammu.

14.  Attiecībā uz personas datu apstrādi, Jums ir šādas tiesības:

 • tiesības saņemt informāciju par Jūsu datu apstrādes iemeslu un veidu, kā dati tiek apstrādāti un uzglabāti,
 • tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās,
 • tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu vai pārtraukšanu, ja tas nav nepieciešams pasūtījumu, pakoalpojumu veikšanai vai normatīvo aktu ievērošanai,
 • tiesības iebilst pret personas datu apstrādi,
 • tiesības uz personas datu dzēšanu.

15.  Jūs varat iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu e-pasta veidā, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu.

16.  Saņemot Jūsu pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, SIA “ADAKSS” to izpilda saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

17.  Ja vairs nevēlaties saņemt jaunumus, īpašos piedāvājumus un akcijas uz savu e-pasta adresi, atteikties no tā, var rakstot uz [email protected].

18.  Mēs varam veikt grozījumus šajā politikā, kas stājas spēkā pēc to publicēšanas mūsu mājas lapā www.kalbene.lv

19.  Šī privātuma politikas redakcija stājas spēkā 2022. gada 28. augustā.

20.  Ja Jums ir kādi jautājumi par privātuma politiku, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected]